درباره ما

چرا یدک سنتر؟

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به لوازم یدکی و قطعات جانبی ماشین مورد نیاز خود علاقه‌ مند هستند ؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از این لوازم یدکی و جانبی ، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.

از طرفی بسیاری از تأمین‌ کنندگان لوازم یدکی به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌ های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌ های فروش دسترسی ندارند ؛ فضایی که چه تأمین‌ کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌ کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌ شده ، در آن گرفتار هستند.

یدک سنتر جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند ، سایتی که از یک طرف به فروشندگان و واردکنندگان اجازه می‌دهد قطعات و لوازم یدکی خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌ گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی ، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌ راحتی به طیف گسترده‌ ای از محصولات ، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه ، در مکان و زمان دلخواه‌ شان متصل می‌کند.

درباره ی یدک سنتر

یدک سنتر چگونه کار می‌کند؟

یدک سنتر تأمین ‌کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین‌ کننده‌ی معتبر است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار ، سفارش شما به تامین گنندگان ارسال می شود و کالا از سوی تأمین‌ کننده به سمت خریدار روانه می‌شود.

این سایت یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن قطعات و لوازم یدکی ، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خریدار برای انتخاب ، تأکید می‌کند.

 

آیا شما فروشنده یا واردکننده لوازم یدکی هستید ؟ پس از لینک زیر با ما ارتباط برقرار کنید
 همکاری