تویوتا GT86 جدید معرفی شد

Toyota-GT86-2017

تویوتا GT86 جدید معرفی شد

مدل ۲۰۱۷ تویوتا GT86 برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ و در مسابقات سرعت GoodWood دیده شد. حال تویوتا جزئیات بیشتری از این خودروی اسپرتی و جوان پسند را اعلام کرده است که می توان به تغییراتی در موتور، سیستم تعلیق و کابین آن اشاره کرد.

تغییرات نمای جلویی GT86 شامل جلو پنجره مشبک جدید به همراه سپر و چراغهای مه شکن باز طراحی شده می باشد که توانسته است ظاهر جلویی خودرو را اسپرتی تر از قبل جلوه دهد.

در نمای عقب GT86 تغییراتی در اسپویلر عقب دیده می شود که می تواند قابلیت آیرودینامیک خودرو بهبود یابد. همچنین چراغهای عقب با استفاده از LED بازطراحی شده اند.

از دیگر تغییرات انجام شده می توان به رینگ هایی با طراحی بروز رسانی شده اشاره کرد.درون کابین GT86 دچار تغییراتی همچون استفاده از چرم جدید برای قسمتهایی از کابین و همچنین استفاده از پارچه هایی با خط دوخت متضاد نقره ای رنگ شده است.

فرمان خودرو باز طراحی شده و علاوه بر وجود امکان کنترل سیستم صوتی، علامت GT86 هم در وسط آن جای داده شده است.برای GT86 2016 از همان موتور بنزینی ۲ لیتری استفاده می شود که با تغییراتی که اعمال شده قدرت آن از ۱۹۷ اسب بخار به ۲۰۴ اسب بخار رسیده است. سیستم تغلیق خودرو هم دچار بازبینی شده است که نهایتا باعث بهبودی هر چه بهتر خودرو در رانندگی و چابکی آن شده است.